Циганско лято 2

На следващия ден бях страшно уморен и много ми се спеше.Но когато затворех очи веднага ме връхлитаха ярките картини от плажа от предишния ден.Спомнях си всичко толкова ясно,все едно ставаше в момента.

Как докато ме чукаше усещах дъха му покрай ухото си . Как от време на време ми прошепваше някоя мръсотийка като „ Охх шъ та скъсам от ебане“ или “Охх на баю курвето,как му се ебе “на които аз отвръщах като похотливо си намествах задника под мощните му тласъци.Как свободната му ръка неуморно галеше тялото ми,ту бедрото ми ,ту кръста и гърдите.Как по късно започна да целува врата ми,и да смуче висулката на ухото ми.Тогава аз се извърнах максимално и месестите му устни бавно започнаха да се приближават към устата ми.И когато се сляхме в целувка,когато той ме облада и с езика си тялото ми затрептя неконтролируемо  и аз започнах да се празня пак.А скоро след това и той застина ,запълвайки ме с горещата си сперма.

Привечер станах и отидох да се изкъпя. Но бях толкова възбуден ,че си лъснах една сабя в банята ,докато се къпех.

Излязох,подсуших се ,сложих си слип и една раздърпана фланелка и в този момент пред вратата чух познатото скърцане на библейския Опел.Беше Станой ,разбира се,носеше 2 торбички с пийване и хапване -мастика и някаква съмнителна газирана напитка -тотално непозната.

Подредих набързо масата ,а напитките по негово настояване,след като сипах в чаши ,прибрах в хладилника за да не се стоплят.И аз пийвах,но по скоро символично.Завързахме  в началото безличен разговор,по късно обаче Станой го насочи към вчерашните събития на плажа.Разбрах,че пак е разгонен,както и аз бях още от мига на появяването му.Но имаше една малка подробност,от вчерашната оран ме болеше задника.Искаше ми се да му направя минет,но исках той да го предложи,защото се стеснявах .

При поредното ми ставане,за да му налея напитки,той се пресегна и ме придърпа към себе се,настани ме в скута си.Веднага усетих,че е почти напълно  възбуден.Започнах да му обяснявам шепнешком как ми е било много хубаво на плажа,но че сега ме боли и т.н.По лицето му се изписа страхотно разочарование,може би и огорчение.Аз започнах да го галя по слепоочията и около ушите.Не знам дали си давах сметка,че ще го възбудя още повече,по скоро не,исках да разсея разочарованието му.Той също галеше тялото ми и краката ми,а също от време на време ме наместваше в скута си,така че да отърка чилика си в дупето ми.Също ме и целуваше,но не по устата,по бузите и по шията.После ме изправи и с рязко движение смъкна червените си шорти.След това отново ме настани ,този път по близо до коленете си,но пък хвана лявата ми ръка и я постави на яко надървения си кур.И аз започнах да му правя чекия , а той явно много доволен,ме зграбчи в обиятията си и с устни потърси устата ми.Целувахме секато луди,аз бях обвил с ръка  врата му, той пък яко мачкаше задника ми с една ръка ,а с другата бедрата ми.Между целувките му прошепнах “Ще ти направя чекия,искаш ли ?” ,а той пак между целувките ми отвърна “Чекия и аз мога да си напрааа”.Помислих си   ” Ти и свирка можеш да си напрааиш с тоя боздуган”  ,но си замълчах.След още една пауза той ми каза “Искам друго да ми напраиш” Аз се престорих на по невинен от колкото бях : “Какво?”  “Да ми го лапаш малко”-беше отговорът.

Аз продължавах да се правя на невинен ,но накрая промълвих “Ще опитам” Той друго и не чака,бутна ме да стана и сам се изправи ,а след това натисна раменете ми и аз коленичих пред яката му базука.Започнах бавно за му го целувам от основата към главичката.Миришеше на евтин сапун и на …кур.Когато достигнах главичката ,първо я близнах няколко пъти отдолу където се свързва кожичката.Това го подлуди,Станой се изпъна  като струна.След това му го лапнах ,а с ръка продължавах да му правя чекия и дори започнах да усуквам леко с движенията ,което му донесе нова вълна от наслада.Отново се изпъна,но аз веднага свалих темпото.И така-няколко пъти-чак ме заболя ченето.И раших да го доведа до края.Отново увеличих темпото,включих усукващите движения ,а пък езика ви докосваше мястото от което той потръпваше. И така докато той застина за пореден път ,но аз не спрях.Видях как тръпки пробягаха по бедрата му.Ръката му пък обхвана тила ми,опитваше се да ми го вкара по дълбоко ,но не му позволих. И тогава той започна на тласъци да пълни устата ми.За първи път ми беше.За първи път усещах вкуса на спермата. Но не можах да я глътна.

Така завърши моята авантюра със Станой.Не сме се миждали повече.

КРАЙ.

Rating: 4.00/5. From 5 votes.
Please wait...